forum index
Obecny czas: 22 Lip 2018, 20:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 269 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: Nadchodz膮ce premiery - newsy, plotki, filmiki, opinie
PostWys艂any: 25 Kwi 2012, 17:43 
Newbie

Do艂膮czenie: 07 Kwi 2012, 18:07
Miejscowo艣膰: UK
24 z 53 dru偶yn narodowych, w tym wsp贸艂gospodarz mistrzostw, Ukraina, s膮 w UEFA Euro 2012 automatycznie generowane. Nabywcy dodatku do FIFA 12 nie kryj膮 oburzenia, EA si臋 t艂umaczy.

Fora Electronic Arts rozgrza艂y si臋 do czerwono艣ci. Wszystko przez dodatek do gry FIFA 12, UEFA Euro 2012, w kt贸rym - jak si臋 okazuje - tylko nieco ponad po艂owa dru偶yn narodowych jest licencjonowana. Przed premier膮 rozszerzenia "Elektronicy" t臋 informacj臋 zataili, st膮d frustracja rozczarowanych konsument贸w.

Wydawca UEFA Euro 2012 t艂umaczy, 偶e z ka偶d膮 z narodowych federacji pi艂karskich musia艂 negocjowa膰 oddzielnie, dlatego osi膮gni臋cie porozumienia we wszystkich przypadkach by艂o niemo偶liwe. - Oczywi艣cie chcieliby艣my, by wszystkie reprezentacje z 53 zawartych w grze by艂y oficjalnie licencjonowane. Tymczasem licencj臋 ma 29 z nich, pozosta艂e s膮 generowane losowo - wyja艣nia Electronic Arts w o艣wiadczeniu, cytowanym przez Eurogamer.

W praktyce oznacza to tyle, 偶e nazwiska pi艂karzy 24 dost臋pnych reprezentacji, w tym jednego z gospodarzy Euro 2012, Ukrainy, s膮 nieprawdziwe, a stroje r贸偶ni膮 si臋 od tych, w kt贸rych pi艂karze wyst臋puj膮 w rzeczywisto艣ci. Nieprawdziwe, bo pozbawione or艂a, s膮 tak偶e koszulki reprezentacji Polski.

Na domiar z艂ego nie jest to jedyny problem, z jakim zmagaj膮 si臋 nabywcy UEFA Euro 2012. Gracze uskar偶aj膮 si臋 tak偶e na rozmaite b艂臋dy techniczne, w tym zawieszanie si臋 gry. EA ju偶 zapowiedzia艂o, 偶e zbada ten problem.

G贸ra

PostWys艂any: 25 Kwi 2012, 19:27 
Gold
Gold

Do艂膮czenie: 20 Lip 2011, 16:25
Mnie z kolei gry RockStara nie podchodz膮 nie to, 偶e mam co艣 przeciwko tej firmie, ale to nie jest klimat dla mnie naprawd臋 ani GTA, ani MaxPayne czy inne gry nie odpowiadaj膮 mi...Ja wiem, 偶e mog膮 mie膰 艣wietn膮 fabu艂臋, ale jako艣 偶adna ich gra mi nie podchodzi ;) Co do Crysisa, mnie si臋 Crysis spodoba艂, ale nie ze wzgl臋du na fabu艂臋 bo temat obcych ju偶 dawno jest oklepany, ale na mo偶liwo艣ci w tej grze....Chc臋 to zabijam, a jak nie to bawi臋 w skradank臋 i to mnie si臋 podoba w tej grze:) Grafika jest bardzo dobra moim zdaniem i jak m贸wisz poszli na grafk臋, ale i tak gra si臋 przyjemnie kampani臋

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 17:28 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 28 Kwi 2011, 20:14
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
Ujawni艂a nam si臋 kolejna wojenna gra FPS. Jedna z najlepszych i najpopularniejszych serii gier tego typu, czyli Call of Duty: Black Ops 2:

SOCOM: Confrontation - Platyna!
http://www.twitch.tv/jeesterluku

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 17:36 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 25 Lut 2011, 22:48
Miejscowo艣膰: D.G
No wygl膮da fajnie, ale ja i tak bardziej wole Battlefield'y :D W COD'y te偶 gram

Wypier*ala膰 - Bogus艂aw Linda

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 17:59 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 16 Lip 2010, 21:50
Miejscowo艣膰: 艁贸d藕
No potym filmiku stwierdzam 偶e ta cze艣c black opsa mo偶e nawet dor贸wnac Mw3 ale to sie dopiero przekonamy :D

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 20:23 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 21 Gru 2011, 20:13
Multi w cod jest takie same od MW tylko dlatego 偶e nie stworzyli nowego silnika. Co do ca艂ej serii to nie przepadam za cod'em wole bf'a. Gra膰 gra艂em w cod'a ale jeszcze nigdy go nie kupi艂em bo poprostu mnie nie kr臋ci. BO II mo偶e i b臋dzie to masakra ale i tak wierni fani to kupi膮 po czym zhejtuj膮 i si臋 zawiod膮.

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 21:01 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 28 Kwi 2011, 20:14
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
Nie wiem jak wy, ale ja na tym filmiku widz臋 kolesi ubranych w jakie艣 kombinezony z Crysis'a :?.

SOCOM: Confrontation - Platyna!
http://www.twitch.tv/jeesterluku

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 21:36 
Newbie
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 29 Pa藕 2011, 21:56
Mi tam BO si臋 podoba a BO II na pewno kupi臋 , ciekawy jestem jak zrobi膮 t膮 nieliniow膮 fabu艂臋 i czy b臋dzie r贸wnie zaskakuj膮ca co jedynka. MW3 to chyba najgorszy CoD w jakiego gra艂em no mo偶e survival jest jeszcze fajny ale kampania nie dor贸wnuje nawet w 1% MW2, BO czy WaW (kt贸rego jeszcze nie przeszed艂em ale jest super :p) . Na 偶adnej grze od treyarch si臋 nie zawiod艂em wi臋c mam nadzieje 偶e b臋dzie r贸wnie ciekawie jak przy pierwszej cz臋艣ci :)

G贸ra

PostWys艂any: 02 Maj 2012, 22:29 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 09 Sie 2010, 13:49
Miejscowo艣膰: Miko艂贸w
Ja tam do CoDa podchodz臋 tylko jako do 艣wietnego multi i BO bardzo mi si臋 podoba艂o, my艣l臋 偶e z dw贸jk膮 b臋dzie podobnie. Jak narazie najgorsze multi z serii CoD ma MW3, mapy s膮 tragicznie monotonne.

G贸ra

PostWys艂any: 03 Maj 2012, 08:10 
Administrator
Administrator
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Mar 2011, 11:08
Miejscowo艣膰: Kielce
Yornek napisa艂(a):
Jak narazie najgorsze multi z serii CoD ma MW3, mapy s膮 tragicznie monotonne.

Zgadzam si臋, MW3 posiada najgorsze multi ze wszystkich COD贸w jakie gra艂em a gra艂em we wszystkie opr贸cz WaW.

Green napisa艂(a):
MW3 to chyba najgorszy CoD w jakiego gra艂em no mo偶e survival jest jeszcze fajny ale kampania nie dor贸wnuje nawet w 1% MW2

Ale ju偶 z tym stwierdzeniem si臋 zgodzi膰 nie mog臋. Samo multi owszem jest zr膮bane ale kampania to miodzio. Ciekawe i zr贸偶nicowane misje nie mog膮 nudzi膰. Tryb Survival wrzucony mo偶e troch臋 na si艂臋 ale daje rad臋. No i wymagaj膮ce (cho膰 ju偶 nie tak jak w MW2) i ciekawe Operacje Specjalne.
Naprawd臋 MW3 da艂o mi wiele rado艣ci i prze偶y膰 o jakie teraz ci臋偶ko w bran偶y gier.

Wa偶ne, jak mocno obrywasz鈥
i walczysz dalej.

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 269 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Nast臋pna

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: