forum index
Obecny czas: 20 Lis 2017, 19:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 505 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: Co kupi膰 ?
PostWys艂any: 30 Pa藕 2013, 00:51 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 07 Sie 2012, 23:00
Te偶 my艣la艂em o wykupienie trzymiesi臋cznego abonamentu PS+. Napotka艂em jednak problem z innej strony, bo wci膮偶 wyskakuje mi komunikat abym sprawdzi艂 dane karty. Jutro musz臋 i艣膰 do banku i spyta膰 o limit zakup贸w internetowych, bo by膰 mo偶e ta karta nie b臋dzie si臋 nadawa艂a do takich transakcji. Z tego co si臋 zorientowa艂em du偶o os贸b ma problemy w艂a艣nie z kart膮 Visa PKO.
Dzi臋ki za odpowiedzi. Playstation Plus to naprawd臋 niez艂a opcja, bardzo op艂acalna. Zw艂aszcza, 偶e gry na nowej generacji b臋d膮 ju偶 o wiele dro偶sze.

G贸ra

PostWys艂any: 29 Gru 2013, 00:35 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 06 Gru 2010, 21:21
W najbli偶szym czasie zamierzam kupi膰 co艣 z tej listy 1 The Last of Us 2 Tomb Raider 3 Assassin鈥檚 Creed IV Black Flag 4 GTA 5
5 Beyond Two Souls 6 Metro Last Light 6 Watch Dogs 7 Batman Arkham Origins 8 Saints Row 4 9 Battlefield 4 11 Remember Me

Chc臋 kupi膰 jedn膮 i nie wiem kt贸r膮.Po pierwsze ma by膰 du偶o warta bo chc臋 wymienia膰 z jednej na drug膮 w miar臋 mo偶liwo艣ci.Druga sprawa gra ma by膰 kr贸tka w por贸wnaniu do innych.Najlepiej by by艂o zacz膮膰 od tych ,,na raz'' (szybkie przej艣cie i platyna) 偶eby nadrobi膰 troch臋 zaleg艂o艣ci.Od np. GTA nie chc臋 zaczyna膰 bo b臋d臋 ciu艂a膰 kilka miesi臋cy na nic nie wymienie i sprzedam za 1/3 ceny.Co proponujecie?

G贸ra

PostWys艂any: 30 Gru 2013, 12:49 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 07 Sie 2012, 23:00
W BF4 platyn臋 masz do艣膰 艂atw膮, kampania kr贸tka a w multi dostajesz bonusy do zdobywanego do艣wiadczenia, wi臋c poziom 25 mo偶na wbi膰 szybko. Zniech臋ci膰 Ci臋 mo偶e bieganie z broni膮 kr贸tk膮 ale je艣li ju偶 troch臋 pograsz to b臋dziesz zdobywa膰 ponad tysi膮c punkt贸w na mecz.
Co do warto艣ci to raczej Metro Last Light odpada, bo ze wszystkich gier ta jest chyba najta艅sza i najstarsza. Nie wiem jak z trofeami w The Last of Us ale na Twoim miejscu bra艂bym t臋 produkcj臋. Jeszcze Assassin's Creed IV lecz w tej grze sp臋dzisz sporo godzin. W Tomb Raider z kolei trzeba wbi膰 60 poziom w multi aby zdoby膰 platynk臋. W sumie zamiast kupowa膰 jedn膮 gr臋 za 200, mo偶esz kupi膰 na przyk艂ad dwie gry, ka偶da po jakie艣 120z艂.(Tomb Raider, Metro, Beyond te偶 trzyma cen臋 na poziomie 120 z艂.). Na Twoim miejscu chyba bym trak zrobi艂, wzi膮艂bym TR oraz Beyond Two Souls.

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 04:49 
Newbie

Do艂膮czenie: 14 Cze 2012, 20:42
wuleek napisa艂(a):
Remember Me

jest jeszcze w PS+ za darmo

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 14:08 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 06 Sie 2010, 17:34
Miejscowo艣膰: Brenna
wuleek napisa艂(a):
W najbli偶szym czasie zamierzam kupi膰 co艣 z tej listy 1 The Last of Us 2 Tomb Raider 3 Assassin鈥檚 Creed IV Black Flag 4 GTA 5
5 Beyond Two Souls 6 Metro Last Light 6 Watch Dogs 7 Batman Arkham Origins 8 Saints Row 4 9 Battlefield 4 11 Remember Me

Chc臋 kupi膰 jedn膮 i nie wiem kt贸r膮.Po pierwsze ma by膰 du偶o warta bo chc臋 wymienia膰 z jednej na drug膮 w miar臋 mo偶liwo艣ci.Druga sprawa gra ma by膰 kr贸tka w por贸wnaniu do innych.Najlepiej by by艂o zacz膮膰 od tych ,,na raz'' (szybkie przej艣cie i platyna) 偶eby nadrobi膰 troch臋 zaleg艂o艣ci.Od np. GTA nie chc臋 zaczyna膰 bo b臋d臋 ciu艂a膰 kilka miesi臋cy na nic nie wymienie i sprzedam za 1/3 ceny.Co proponujecie?

Ja bym bra艂 "the last of us" albo "tomb raider" to masz odpowiedni oko艂o 130 i 100z艂 poza tym najlepiej jak by艣 si臋 z kim艣 z艂o偶y艂 po 100z艂 i wykupi艂 subskrypcj臋 plusa. Co miesi膮c masz warto艣ciowe tytu艂y a tak偶e jeszcze REMEMBER ME kt贸re oscyluje w granicach 90z艂. Gra jest kozacka i bardzo szybka platynka. A znaj膮c sony to co艣 z Twojej listy wkr贸tce si臋 pojawi w艂a艣nie w ofercie plusa w niedalekiej przysz艂o艣ci. Sam bym co艣 sobie zakupi艂 ale na dysku mam oko艂o 70 gier 80% w艂a艣nie z plusa dodatkowo 16 pude艂kowych kt贸rych jeszcze nie ogra艂em. Ja poluj臋 strasznie na tanie okazje dziennie po艣wi臋cam oko艂o godzinki na allegro:) m贸j ostatni zakup to max payne 34z艂 i blood stone 26z艂 i to s膮 ceny ju偶 z przesy艂k膮 polecon膮 priorytetow膮.

Image Image

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 19:00 
Newbie

Do艂膮czenie: 23 Sty 2012, 18:46
simonetti napisa艂(a):
wuleek napisa艂(a):

Ja bym bra艂 "the last of us" albo "tomb raider" to masz odpowiedni oko艂o 130 i 100z艂 poza tym najlepiej jak by艣 si臋 z kim艣 z艂o偶y艂 po 100z艂 i wykupi艂 subskrypcj臋 plusa. Co miesi膮c masz warto艣ciowe tytu艂y a tak偶e jeszcze REMEMBER ME kt贸re oscyluje w granicach 90z艂. Gra jest kozacka i bardzo szybka platynka. A znaj膮c sony to co艣 z Twojej listy wkr贸tce si臋 pojawi w艂a艣nie w ofercie plusa w niedalekiej przysz艂o艣ci. Sam bym co艣 sobie zakupi艂 ale na dysku mam oko艂o 70 gier 80% w艂a艣nie z plusa dodatkowo 16 pude艂kowych kt贸rych jeszcze nie ogra艂em. Ja poluj臋 strasznie na tanie okazje dziennie po艣wi臋cam oko艂o godzinki na allegro:) m贸j ostatni zakup to max payne 34z艂 i blood stone 26z艂 i to s膮 ceny ju偶 z przesy艂k膮 polecon膮 priorytetow膮.

"Sam bym co艣 sobie zakupi艂 ale na dysku mam oko艂o 70 gier 80% w艂a艣nie z plusa dodatkowo 16 pude艂kowych kt贸rych jeszcze nie ogra艂em. Ja poluj臋 strasznie na tanie okazje dziennie po艣wi臋cam oko艂o godzinki na allegro:)"

Nie 偶ebym si臋 czepia艂 i w og贸le ale lol i pewnie masz 3 dzieci, 偶on臋 kt贸r膮 te偶 trzeba si臋 zaj膮膰:) i prace poch艂aniaj膮c膮 12h dziennie:) Wyjd藕 na dw贸r, popatrz na kobiety w realu:)

Wronator: Z okazji Nowego Roku gratuluj臋 ostrze偶enia.

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 19:30 
Gold
Gold

Do艂膮czenie: 20 Lip 2011, 16:25
Nie 偶ebym si臋 czepia艂, ale Tw贸j post nic do tematu nie wni贸s艂...

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 19:36 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

Do usera MUFC16.
Po 1sze to nie jest forum do prywatnych wywod贸w a po 2gie skoro ju偶 zacz膮艂e艣 to Ci odpowiem. Jestem szlachetny rocznik '80ty, mam 偶on臋, 10cio i 4ro letniego syna a na codzie艅 ci臋偶ko pracuj臋 w zak艂adzie kamieniarskim. Bywa艂o tak, 偶e siedzia艂em w robocie od 7 rano do 2 w nocy. Pracuj臋 na hali ale cz臋sto te偶 na zewn膮trz wi臋c na jak widzisz na dworze przesiaduj臋 cz臋sto ale poza prac膮 r贸wnie偶 zw艂aszcza latem jak jest super pogoda. Gry to moja pasja a po tonie Twojej wypowiedzi domy艣lam si臋, 偶e zacz膮艂em gra膰 jak Ciebie nie by艂o jeszcze na 艣wiecie albo co艣 w ten dese艅. I to tyle wi臋cej si臋 t艂umaczy艂 Tobie nie b臋d臋. Kto mnie tu zna na forum a chyba jest sporo takich os贸b wiedz膮 jak jest. A Tobie dam dobr膮 rad臋 bo widz臋, 偶e nie rozumiesz jeszcze tu zasad panuj膮cych: prywatne spostrze偶enia zostaw dla siebie ewentualnie jak ju偶 musisz wysili膰 si臋 na "inteligentny" wyw贸d u偶yj opcji "pm".
Ps. Piotrek dzi臋ki za wsparcie. Pozdro i mi艂ego Sylwka dla Ciebie (dla tego "kolegi" NIE ;) )

Image Image

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 19:58 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 06 Gru 2010, 21:21
Wybieram The Last of Us.My艣l臋 偶e jest to najlepszy wyb贸r a inne gry troch臋 poczekaj膮.Chcia艂em nie bra膰 zbyt drogiej gry ale 偶a艂owa膰 nie b臋d臋.Koniecznie musi by膰 wersja pude艂kowa dubbing PL i z przepustk膮 sieciow膮. :) Dzi臋kuj臋 wszystkim za wyra偶enie swojego zdania.Prawie wszystkim ;) No i Szcz臋艣liwego Nowego Roku oczywi艣cie. :D

G贸ra

PostWys艂any: 31 Gru 2013, 20:02 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

wuleek napisa艂(a):
Wybieram The Last of Us.My艣l臋 偶e jest to najlepszy wyb贸r a inne gry troch臋 poczekaj膮.Chcia艂em nie bra膰 zbyt drogiej gry ale 偶a艂owa膰 nie b臋d臋.Koniecznie musi by膰 wersja pude艂kowa dubbing PL i z przepustk膮 sieciow膮. :) Dzi臋kuj臋 wszystkim za wyra偶enie swojego zdania.Prawie wszystkim ;) No i Szcz臋艣liwego Nowego Roku oczywi艣cie. :D

Ma艂a uwaga. Mo偶e si臋 troch臋 zap臋dzi艂em ale wymienione ceny dotycz膮 allegro. Nie wiem jak Ty ale ja w艂a艣nie tam si臋 zaopatruj臋 w gry. Par臋 dni temu by艂em w media markt i jak zobaczy艂em ceny gier to mnie lekko zamurowa艂o np Prototype 2, CoD: Ghosts - 229z艂, Hitman, Darksiders 2, Lost Planet 3 - 239z艂 i m贸j faworyt Saints Row 4 - 259z艂. To tylko nieliczne przyk艂ady. Jak wida膰 gry s膮 nowsze ale te偶 s膮 tytu艂y du偶o starsze. Potem panuje wszechobecne przekonanie, 偶e gry na konsole s膮 drogie. To jest nabijanie kieszeni z艂odziejom. Sony przecie偶 ustali艂o, 偶e nowe gry na Ps3 kosztuj膮 200z艂 a wersje "platinum" 100z艂 (nie dotyczy wersji kolekcjonerskich).

Gratuluj臋 wyboru. Dobrego Sylwestra. :D

Image Image

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 505 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Nast臋pna

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: