forum index
Obecny czas: 21 Wrz 2017, 08:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Re: Jakie Classics HD chcieliby艣cie zobaczy膰 na PS3 ?
PostWys艂any: 13 Cze 2012, 14:43 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Cze 2012, 17:43
Ja bym chcia艂 zobaczy膰 wszystkie cz臋艣ci Tony Hawk's Pro Skater (albo chocia偶 czw贸rk臋), w HD, z trofeami i dzia艂aj膮cym multiplayerem. Ju偶 niebawem wyjdzie THPS HD (pierwsza i druga cz臋艣膰), wi臋c moje marzenie si臋 w cz臋艣ci spe艂ni.

Ten tekst wali po oczach jak choinka

G贸ra

PostWys艂any: 13 Cze 2012, 17:17 
Newbie

Do艂膮czenie: 03 Maj 2012, 20:28
Najlepsza gra w jak膮 gra艂em w ca艂ym moim 偶yciu Killzone :) Pami臋tam jak bawili艣my si臋 wtedy na split screen z koleg膮. Ciekawie by by艂o gdyby dali kolekcj臋 Gta III,VC,SA ale w膮tpi臋.

G贸ra

PostWys艂any: 13 Cze 2012, 17:46 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 03 Lut 2012, 13:52
Miejscowo艣膰: Mazury
WrednyPL napisa艂(a):
Zdecydowanie Burnout Trilogy HD, w sk艂ad kt贸rej wchodzi艂yby Burnout 3 Takedown, Burnout Revenge i Burnout Dominator - to chyba ostatnia SERIA z PS2, kt贸ra jeszcze nie dosta艂a swojej reedycji. Fajnie by艂oby te偶 zobaczy膰 w jednym pude艂ku Killzone i Black a na deser Primal - wtedy nie potrzebowa艂bym Max贸w Payne'贸w czy innych GTA V.
EDIT Kurcz臋 , na smier膰 zapomnia艂em o Onimushy - trzy pierwsze cz臋艣ci to by艂oby co艣.

Black nie gra艂em za du偶o a szkoda (max 30min)
Tekken3!!!!!! Jedyn porz膮dna cz臋艣膰
Fable1 !!!!!!jebany xkloc ukrad艂 i spieprzy艂 tak zajebist膮 gr臋 (chodzi o 2,3)
Crash kocham go i tego doktora N
Mafia nic nie musz臋 komentowa膰
Gothic1,2!!!! a 3 - 偶ena
Edit: Fallout1,2
Battlefront (star wars) super seria szkoda 偶e 3 nie powstanie
W艂a艣nie Hitman!!!!! O nim zapomnia艂em. Agent 47 ostatnia cz臋艣膰 super!!! Czekam na Rozgrzeszenie :D

G贸ra

PostWys艂any: 13 Cze 2012, 20:05 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 20 Kwi 2012, 20:15
Miejscowo艣膰: Ju偶 wiesz
Crach Bandicoot,nie musz臋 nic pisa膰
Grand Turismo,to te偶
Hitman,uwielbiam go

mam 4 platynki
Gram w: PS3 Rayman Origins

G贸ra

PostWys艂any: 14 Cze 2012, 08:54 
Bronze
Bronze

Felczer napisa艂(a):
WrednyPL napisa艂(a):
Zdecydowanie Burnout Trilogy HD, w sk艂ad kt贸rej wchodzi艂yby Burnout 3 Takedown, Burnout Revenge i Burnout Dominator - to chyba ostatnia SERIA z PS2, kt贸ra jeszcze nie dosta艂a swojej reedycji. Fajnie by艂oby te偶 zobaczy膰 w jednym pude艂ku Killzone i Black a na deser Primal - wtedy nie potrzebowa艂bym Max贸w Payne'贸w czy innych GTA V.
EDIT Kurcz臋 , na smier膰 zapomnia艂em o Onimushy - trzy pierwsze cz臋艣ci to by艂oby co艣.

Black nie gra艂em za du偶o a szkoda (max 30min)
Tekken3!!!!!! Jedyn porz膮dna cz臋艣膰
Fable1 !!!!!!jebany xkloc ukrad艂 i spieprzy艂 tak zajebist膮 gr臋 (chodzi o 2,3)
Crash kocham go i tego doktora N
Mafia nic nie musz臋 komentowa膰
Gothic1,2!!!! a 3 - 偶ena
Edit: Fallout1,2
Battlefront (star wars) super seria szkoda 偶e 3 nie powstanie
W艂a艣nie Hitman!!!!! O nim zapomnia艂em. Agent 47 ostatnia cz臋艣膰 super!!! Czekam na Rozgrzeszenie :D

Bym zapomnia艂 The Getaway i The Getaway Black Monday
W pierwszej cz臋艣ci powinni poprawi膰 sterowanie podoba艂o mi si臋 w Black M... to 偶e drog臋 wskazywa艂 kierunkowskaz (kto gra艂 wie o co chodzi) a w pierwszej cz臋艣ci to kula艂o (艂adnie m贸wi膮c) i nie tylko to trzeba poprawi膰 je艣li chodzi o sterowanie a w Black M.... wystarczy艂 by lifting graficzny

G贸ra

PostWys艂any: 17 Cze 2012, 09:05 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 05 Kwi 2011, 21:31
Miejscowo艣膰: 艢widnica
Brawo dla pan贸w, kt贸rzy chc膮 Gran Turismo jako klasyka HD. Ja sobie osobi艣cie tego nie wyobra偶am, nie wiem jak inni sobie to wyobra偶aj膮. Jak ju偶 co艣 to DLC do Gran Turismo 5 ze starymi trasami z poprzednich cz臋艣ci, kt贸re si臋 nie pojawi艂y w "pi膮tce" a jest ich troch臋, soundtrack mo偶na sobie samemu zgra膰.

Najwy偶ej 偶yczy艂bym sobie Gran Turismo 1 i 2 na PSX w wersji cyfrowej na PSN.

Btw. mo偶e jeszcze pomarzymy o np... FIFA 05 HD? :lol:

G贸ra

PostWys艂any: 18 Cze 2012, 19:39 
Bronze
Bronze

Czempion napisa艂(a):
Brawo dla pan贸w, kt贸rzy chc膮 Gran Turismo jako klasyka HD. Ja sobie osobi艣cie tego nie wyobra偶am, nie wiem jak inni sobie to wyobra偶aj膮. Jak ju偶 co艣 to DLC do Gran Turismo 5 ze starymi trasami z poprzednich cz臋艣ci, kt贸re si臋 nie pojawi艂y w "pi膮tce" a jest ich troch臋, soundtrack mo偶na sobie samemu zgra膰.

Najwy偶ej 偶yczy艂bym sobie Gran Turismo 1 i 2 na PSX w wersji cyfrowej na PSN.

Btw. mo偶e jeszcze pomarzymy o np... FIFA 05 HD? :lol:

Dok艂adnie niema to jak fabu艂a w FIFIe czy w GT na pewno fajnie by si臋 gra艂o kwadratow膮 pi艂k膮 ;)

G贸ra

PostWys艂any: 20 Cze 2012, 21:11 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 06 Lis 2011, 15:48
Miejscowo艣膰: Radomsko
Prosz臋 bardzo, kompletnie zapomnia艂em o tej grze, ale teraz nie do艣膰, 偶e ta gra to dla mnie najlepsza gra ever, to jeszcze wychodzi ona w wersji HD na PS3... A ta gra to Okami. Ta gra jest po prostu, no jak by to powiedzie膰... nie wiem, nie umiem opisa膰 tego s艂owami, bo to jest gra idealna, ma wszystko, co powinna mie膰 ka偶da dzisiejsza gra. Pami臋tam, jak 5 lat temu chodzi艂em do kumpla (bo ja nie mia艂em PS2) i grali艣my w t膮 gr臋 od rana do wieczora. Uko艅czenie jej zaj臋艂o nam 6 dni (a dok艂adniej by艂o to niewiele ponad 50h wi臋c gra jest d艂uuuuga). To by艂a pi臋kna gra...

Nareszcie jaki艣 ambitny tytu艂 na konsol臋 tej generacji. Wreszcie odpoczn臋 od tego ci膮g艂ego biegania z karabinem na ekranie (niestety, wi臋kszo艣膰 dzisiejszych gier opiera si臋 tylko na tym, a mnie to ju偶 zaczyna nudzi膰). Ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰, zw艂aszcza, 偶e podrasuj膮 grafik臋 do HD, dodadz膮 obs艂ug臋 Move (chyba specjalnie go kupie do tej gry, bo malowanie p臋dzlem za pomoc膮 Move b臋dzie zajebiste!) A 69 z艂otych za t膮 gr臋 to jak za darmo. Tylko dlaczego wyjdzie dopiero pod koniec roku? Ja chce ju偶! Ja chce ju偶!

G贸ra

PostWys艂any: 24 Cze 2012, 22:59 
Silver
Silver

Do艂膮czenie: 19 Cze 2012, 18:54
Miejscowo艣膰: Tychy
Syphon Filter w HD wszystkie cz臋艣ci to by bylo co艣 :)

G贸ra

PostWys艂any: 26 Cze 2012, 18:57 
Newbie

Do艂膮czenie: 05 Cze 2011, 10:24
Co do Okami to si臋 nie wypowiem wiem jednak, 偶e swego czasu w 艣rodowisku zosta艂a doceniona mo偶e je艣li cena nie b臋dzie zaporowa to kupie.

Wszyscy tu pisz膮 o Crashu. Sam bym kupi艂 tak膮 kolekcje z miejsca, g艂贸wnie dla tej gry kupi艂em psx jak chodzi艂em do podstaw贸wki :D. Ale musia艂 by by膰 to remake kompletny, zrobiony przez naughty dog najlepiej na nowy silniku. Crash 1-3 i CTR(ostatnio zakupi艂em z pss wy艣cigi kart贸w i polecam :) ) szalenie w 8 graczy online na trasie i zostawianie za sob膮 TnT mog艂oby "wypali膰" hehe.

Chcia艂bym r贸wnie偶 zobaczy膰 Knights of the old republic 1 i 2 kt贸re swego czasu ukaza艂y si臋 na pierwszego xboxa i s膮 to najlepsze gry z uniwersum SW, ale niestety w膮tpi臋, 偶eby w lucas arts zdecydowali si臋 na taki krok :(

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Nast臋pna

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: