forum index
Obecny czas: 21 Lis 2017, 19:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Czarna lista u偶ytkownik贸w - wymiana gier
PostWys艂any: 08 Sty 2012, 10:03 
Administrator
Administrator
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Mar 2011, 11:08
Miejscowo艣膰: Kielce
Na wasz膮 pro艣b臋 zak艂adam temat z czarn膮 list膮 u偶ytkownik贸w.

Tak wi臋c wpisujcie tu osoby z naszego forum kt贸re was oszuka艂y podczas wymiany lub innej transakcji.
Prosz臋 aby w postach by艂y konkretne uzasadnienia. Prosz臋 nie oskar偶a膰 i szkalowa膰 os贸b bezpodstawnie. Prosz臋 tak偶e o kulturalne i nie obra偶aj膮ce nikogo wypowiedzi.
Prosz臋 tak偶e aby nie spamowa膰 tego tematu.

Prosz臋 pisa膰 w przedstawionym poni偶ej formacie posta:
XYZ_PL - pogrubiony nick u偶ytkownika forum
ABC_PL - pogrubiony PSNid u偶ytkownika
Uzasadnienie: Tu piszemy konkretne i 艂adnie opisane uzasadnienie dlaczego ww osoba nas oszuka艂a.

PS -Wierz臋 w uczciwo艣膰 ludzi z naszego forum, dlatego mam nadziej臋, 偶e b臋dzie tych post贸w jak najmniej.

Wa偶ne, jak mocno obrywasz鈥
i walczysz dalej.

G贸ra

Temat postu: Re: Czarna lista u偶ytkownik贸w
PostWys艂any: 08 Sty 2012, 13:02 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 21 Sty 2011, 16:09
PSN id: Andrzej1TS
forum: Andrzej1TS
Powod: dalem mu dostemp do konta z grami. Byl jeden wolny slot i go wykorzystal a mi w zamian dal dostemp do konta z zajentymi 5 slotami. potem nie odpisywal na wiadomosci, a takze usunol mnie ze znajomych w psn :|

Prosz臋 piszcie poprawn膮 polszczyzn膮 - google s艂owniki naprawd臋 nie bol膮.....(m80)

G贸ra

PostWys艂any: 08 Sty 2012, 16:21 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 23 Lip 2011, 14:18
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
PSN ID: majormen
forum: Zujo

Mia艂em si臋 z nim wymieni膰 tzn da膰 mu mojego slota gdzie mam kilka gier a on proponowa艂 mi sloty z if2,da2,ac:b,ac2. Dla pewno艣ci da艂em mu slot z cysisem (w takiej sytuacji do艣膰 ma艂o straci艂em), to mia艂a by膰 swego rodzaju zaliczka. Kole艣 po tym usun膮艂 mnie ze znajomych i nie odpisuje do teraz.

G贸ra

PostWys艂any: 03 Mar 2012, 13:55 
Newbie
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 28 Sie 2010, 16:23
PSNid: WolfiePL - omijajcie biznesu z tym kolesiem na gametrade nie kupujcie od niego 偶adnych slot贸w otorz zakupi艂em slota trine2 na w艂asno艣膰 a po wystawieniu komentarza pozytywnego kolega odzyska艂 konto i sprzeda艂 dalej

G贸ra

Temat postu: Re: Czarna lista u偶ytkownik贸w - wymiana gier
PostWys艂any: 09 Mar 2012, 15:37 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 29 Sty 2011, 21:12
Miejscowo艣膰: Zabrze
PSNid: ZombiePL
Goscia pozna艂em graj膮c w BC2 wydawa艂 sie spoko , wczoraj widzia艂em ze gra w Trine 2 , zaproponowa艂em wymiane.
Zgodzi艂 sie da艂em mu pierwszy pobra膰 gry z mojego drugiego konta po wszystkim zmieni艂 passy , i skasowa艂 mnie z friend贸w.
Straci艂em konto bo w膮tpie 偶e je odzyskam.

Image

G贸ra

PostWys艂any: 27 Mar 2012, 18:39 
Newbie

Do艂膮czenie: 21 Lut 2012, 15:08
PSNid: WolfiePL - sytuacja podobna jak u Skidziego, z tym, 偶e nieco bardziej skomplikowana. Dwa razy z tym skur**synem przeprowadza艂em transakcje. Za pierwszym razem gdy kupi艂em od niego slota, po wystawieniu mu pozytywa zmieni艂 has艂o. Za drugim razem, by temu zapobiec, od razu po zakupie gry (konkretnie Trine 2, SkidziPL te偶 kupowa艂) zmieni艂em has艂o aby mnie znowu nie wydyma艂. I co? Wystawi艂 mi negatywa, odzyska艂 dane do konta (by艂 za艂o偶ycielem wi臋c poda艂 dat臋 urodzenia) i handluje dalej. Poniek膮d mam nauczk臋, bo jak g艂osi m膮dro艣膰 ludowa Nie wchodzi si臋 dwa razy do tej samej rzeki.

Link do profilu na Gametrade: http://gametrade.pl/u/wolfiepl

G贸ra

PostWys艂any: 25 Kwi 2012, 20:22 
Administrator
Administrator
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Mar 2011, 11:08
Miejscowo艣膰: Kielce
Nick Gametrade.pl - dawid-zielinski

Kole艣 sam do mnie napisa艂 czy nie chce kupi膰 slota co ju偶 by艂o dziwne. Kontakt z nim to masakra. Gdy tylko chcia艂em zapyta膰 o co艣 konkretnego to oczywi艣cie nie otrzymywa艂em odpowiedzi tylko m贸wi艂 偶eby przela膰 mu kase. Konto na Gametrade oczywi艣cie nie zweryfikowane i puste. Ca艂y czas co艣 kombinowa艂 niemi艂osiernie.
Zobaczy艂em, 偶e to kolega Wolfiego o kt贸rym tu ju偶 by艂o pisane. Gdy go o niego zapyta艂em to od razu zacz膮艂 pisa膰, 偶e nie uda mi si臋 go oszuka膰 i wystawi艂 mi komentarz Negatywny.
Na prawd臋 ostrzegam przed takimi u偶ytkownikami.

Wa偶ne, jak mocno obrywasz鈥
i walczysz dalej.

G贸ra

PostWys艂any: 06 Maj 2012, 15:48 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 20 Gru 2010, 01:16
Miejscowo艣膰: Pi艂a, Polska (Saw City, Poland)
PSN ID: grubasek467 (Piotrek)

Nick gametrade: grubcio, pioosc, itp. (oba konta zosta艂y juz usuni臋te przez admin贸w GT)

Wymieni艂em z kolesiem slot z BF3 za wersj臋 pude艂kow膮 (rzekomo pad艂 mu laser). Oczywi艣cie wersja retail mia艂a nie mie膰 ruszonego online pass a ten niestety nie dzia艂a. Wiadomo dlaczego.

Kolejna transakcja -Batman Arkham City w zamian za do艂adowanie PSN - gra dotar艂a w ko艅cu po jaki艣 3 tygodniach a t艂umaczenia na has艂o "dlaczego jeszcze nie ma" - to lepsze wymy艣la moje dziecko.

Unika膰 jak tylko si臋 da i zachowa膰 czujno艣c bo kole艣 rejestruje konta na brata i fikcyjne dane.

G贸ra

PostWys艂any: 19 Kwi 2013, 09:20 
Gold
Gold

Do艂膮czenie: 20 Lip 2011, 16:25
Nick na forum:Kolejorz - Z艂odziej na dodatek hacker...
PSNID: Nie znam

Kupi艂em dlc do U3 na sp贸艂k臋 z Wronatorem, Most Wanted i AC III...Kolejorz prosi艂 2 razy Wronatora o po偶yczenie slota (ja si臋 zgodzi艂em bo ufam ludziom zw艂aszcza, 偶e go chwali艂 i m贸wi艂, 偶e jest w porz膮dku)...Co si臋 okaza艂o? Zdeaktywowa艂 slota na stronie i straci艂em slota do U3 i Most Wanteda i AC3...Na szcz臋艣cie jednego nadal mamy...Jako jedyny mia艂 dost臋p do naszego konta, a na pytanie czy komu艣 dawa艂 lub deaktywowa艂 odpowiedzia艂 UWAGA NIE PAMI臉TAM (nie wiem czy on ma kr贸tk膮 pami臋膰 czy po prostu jest debilem - bo takiej g艂upiej wym贸wki to ja w 偶yciu nie s艂ysza艂em)..Zastanawia mnie to, jak mo偶na si臋 sprzeda膰 za 300 z艂otych...Tragedia...Do dnia dzisiejszego slota nie odzyska艂em...Dobrze, 偶e chocia偶 mamy jednego slota i z tego, co si臋 orientuj臋 nie jestem pierwsz膮 osob膮...Unikajcie jakichkolwiek sk艂adek z tym go艣ciem i nie po偶yczajcie mu gier bo potem si臋 zdziwicie tak samo jak ja....

P.S
Dobrze, 偶e mamy chocia偶 jednego slota bo dzi臋ki temu moglem sko艅czy膰 U3 i jest szansa na ogranie tych tytu艂贸w, a na dniach powinien odzyska膰 tego slota...

P.S2
Nie raz i nie dwa po偶ycza艂em gry, mi po偶yczali gry, sloty itp...Je艣li z kim艣 si臋 k艂贸ci艂em to slota oddawa艂em i najwy偶ej we w艂asnym zakresie sobie gr臋 za艂atwia艂em...(sprawd藕cie sobie temat zaufani u偶ytkownicy)...Nigdy nikogo nie okrad艂em i tego nie zrobi臋...

P.S3
Pierwszy raz zosta艂em okradziony i mimo, i偶 sprawa by艂a 5 miesi臋cy temu to nadal nie daje mi spokoju i dlatego napisa艂em tutaj posta w celu ostrze偶enia innych user贸w, mimo, i偶 on ma i tak ju偶 z艂膮 opini臋...

Wronator : Przypominam, 偶e nale偶y zapozna膰 si臋 z pierwszym postem tego tematu przed napisaniem swojego posta. Temat ma za zadanie ostrzec innych przed oszustami i z艂odziejami, nie jest natomiast przeznaczony do wycieczek osobistych.

G贸ra

PostWys艂any: 09 Sty 2016, 20:47 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 24 Mar 2011, 21:57
Miejscowo艣膰: Borkowo (ko艂o Gda艅ska)
Mario - sprz膮taj :)
M贸j post i oczywi艣cie ten powy偶szy, napisany przez jakiego艣 bota, kt贸ry skopiowa艂 cz臋艣膰 wypowiedzi rytm-ulicy par臋 post贸w wy偶ej :)

Dzi臋ki - Mario

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(贸w) ] 

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: