forum index
Obecny czas: 21 Lip 2018, 19:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 713 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Klub Platyny
PostWys艂any: 14 Lip 2010, 20:37 
Newbie

Do艂膮czenie: 15 Maj 2010, 07:56
Wpisujemy tytu艂 gry w jakiej zdobyli艣my platynk臋. Dodajemy swoje podsumowanie na temat gry/platyny.
Prosz臋 nie za艣mieca膰 tematu. Wszelkie wypowiedzi nie na temat b臋d膮 kasowane - Mario

My艣l臋 偶e b臋dzie dobry temacik wpisujemy aktualnie zdobyte platynki, i ewentalnie swoj膮 opinie na temat gry 8-).
Mi dzi艣 wpad艂a platynka w Prince of Persia Zapomniane Piaski, jako 偶e jestem ogromnym fanem serii z poprzedniej generacji, bardzo si臋 zawiod艂em na tej grze :( jest za prosta i jako艣 tak bez klimatu walki banalne oparte praktycznie o jeden przycisk, ju偶 bardziej mi si臋 podoba艂a poprzednia cz臋艣膰, jak dla mnie wielki zaw贸d :(

G贸ra

Temat postu: Re: Klub Platyny
PostWys艂any: 12 Lis 2011, 22:01 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 28 Lut 2010, 17:18
Miejscowo艣膰: Pozna艅
Uda艂o si臋 zdoby膰 platyn臋 w Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 2. Sam膮 gr臋 oceniam jako s艂aba, mimo 偶e jestem fanem tego anime. Natomiast je偶eli chodzi o trofea to by艂a istna katorga, nie ma nic trudnego, ale trafi艂em na buga, przez co musia艂em powtarza膰 ca艂y, niezbyt porywaj膮cy, po prostu s艂aby tryb fabularny od pocz膮tku. Trofea multi te偶 nie nale偶膮 do przyjemniejszych, bo 50 zwyci臋stw online mo偶e zm臋czy膰. Ale platyn臋 oceniam na 艂atw膮. Gry nie polecam, chocia偶 je偶eli jeste艣 fanem kupuj, jako艣 idzie, z zaci艣ni臋tymi z臋bami da si臋 przej艣膰.

G贸ra

PostWys艂any: 06 Gru 2011, 16:29 
Newbie

Do艂膮czenie: 15 Pa藕 2011, 21:45
Dzisiaj wpad艂a moja pierwsza platyna.Pierwsza gra,kt贸ra mnie do tego zmobilizowa艂a to Batman Arkham City.Naprawd臋 katowa艂em tytu艂 przez kilkadziesi膮t dobrych godzin.Jedynym minusem by艂o to,偶e po przej艣ciu w膮tku g艂贸wnego za pierwszym razem i zrobieniu wszystkich misji pobocznych trzeba by艂o powt贸rzy膰 to w nowej grze plus,co by艂o czasoch艂onne i nie wnios艂o nic ciekawego do rozgrywki.
Zdecydowanie polecam gr臋:)
Image

Ostatnio edytowany przez marvellous89, 06 Gru 2011, 16:30, edytowano w sumie 1 raz

G贸ra

PostWys艂any: 08 Gru 2011, 09:38 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 08 Sie 2010, 13:47
Miejscowo艣膰: Stargard Szczeci艅ski
call of duty world at war platynka
weteran tylko dla hardcor贸w najlepsze chwile mojego 偶ycia wbiegam za os艂one a tu deszcz granat贸w mi na g艂owe spada na kazda misje na weteranie inna taktyka og贸lnie sprint i chowanie sie za os艂onami polecam do pogrania platyna 艣rednio ci臋偶ka 7/10

G贸ra

PostWys艂any: 29 Gru 2011, 21:33 
Bronze
Bronze
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 10 Lip 2010, 00:21
Miejscowo艣膰: WLKP
Start the Party 2 - trudno艣膰 2/10, bardzo 艂atwa i przyjemna platynka, znacznie 艂atwiejsza ni偶 pierwsza ods艂ona. 7h i jest 100%. Co do samego aspektu grywalnego to + dla wydawc贸w, 偶e jest wi臋cej mini-gierek :)

G贸ra

PostWys艂any: 02 Sty 2012, 19:15 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 08 Cze 2010, 19:12
Miejscowo艣膰: Sanok
23 platynka w Batman: AC :D
jak dla mnie wyzwania walcz膮ce bardzo proste w porownaniu do AA, tylko predatory nie kt贸re troche ci臋偶kie w kampaniach zw艂aszcza ostatni ale do chc膮cego nic trudnego :) :D Trudno艣膰 oceniam 6/10

Image

G贸ra

PostWys艂any: 23 Sty 2012, 19:57 
Administrator
Administrator
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 03 Mar 2011, 11:08
Miejscowo艣膰: Kielce
God of War: Chains of Olympus

Platynka wbrew temu co pisze w poradniku na stronie nie by艂a dla mnie 艂atwa. Sprawi艂a mi wi臋cej problem贸w ni偶 GoW III. Czas jaki mi zaj臋艂a to 14 godzin. Na stronie w poradniku pisze, 偶e czas potrzebny to 10 godzin. Najwi臋cej problem贸w sprawiaj膮 niekt贸re walki na Hardzie. Wyzwania Bog贸w nie s膮 jako艣 specjalnie ci臋zkie.
Og贸lnie gra dobra lecz nie zachwyci艂a mnie. Uwa偶am, 偶e jest zdecydowanie gorsza ni偶 God of War I i II a o tr贸jce nawet nie wspomn臋.

Wa偶ne, jak mocno obrywasz鈥
i walczysz dalej.

G贸ra

PostWys艂any: 11 Lut 2012, 00:15 
Silver
Silver
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 27 Lip 2010, 17:53
Miejscowo艣膰: Mak贸w Podhala艅ski
ICO gra naprawd臋 inna ni偶 wszystkie nie wiadomo o co zbytnio biega ale gra si臋 przyjemnie , platyna nie jest zbyt skomplikowana ale w drodze do niej jedno trophy potrafi nie藕le napsu膰 krwi a mianowicie uko艅czenie gry w 2 godz :evil: (wyrobi艂em si臋 w oko艂o 1:59 ) dawno si臋 tak nie wnerwia艂em robi膮c jaki艣 pucharek i po tej grze wiem jedno nigdy wi臋cej speedrun-贸w ;)

Image
Image

G贸ra

PostWys艂any: 11 Lut 2012, 00:47 
Gold
Gold
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 06 Sie 2010, 17:34
Miejscowo艣膰: Brenna
Platynka nr. 44 - SNIPER: Ghost Warrior gra tak 6/10 nawet ciekawa 95% gry to patrzenie przez lunet臋 :D Poziom hard nie stwarza problem贸w....
singiel prosty ale multi to tylko ustawka, podzi臋kowania dla: adamlubin, ttoomm65, WrednyPL, zibito29 i brodaty00 (je偶eli o kim艣 zapomnia艂em to b. przepraszam i r贸wnie偶 dzi臋kuj臋)

Image Image

G贸ra

PostWys艂any: 11 Lut 2012, 01:24 
Bronze
Bronze

Do艂膮czenie: 05 Sty 2012, 00:23
Nie ma za co Szymek - teraz moja kolej ;)

Ja w艂a艣nie wbi艂em platynk臋 nr 3: Call of Duty Classic - miodna gierka, wspomnienia i w og贸le ;) Platynka ca艂kiem 艂atwa. Veteran: np. misja Pavlov's House - kilkana艣cie pr贸b - masakra, poza tym ca艂kiem przyjemnie bez wi臋kszych k艂opot贸w - moim zdaniem. Zrazi膰 mo偶e nieco konieczno艣c przechodzenia 3 razy kampanii, ale jak dla mnie sama przyjemno艣膰, Hardened jedno popo艂udnie. Polecam ka偶demu ;)

G贸ra

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 713 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Nast臋pna

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj:
Skocz do: